Przeszukaj ogłoszenia

Baza urzędów

Przeglądaj bazę

Wypełnij formularz
i zamów wizytówkę premium
dla swojej firmy!

Przejdź do formularza

2017-02-16

NOWE LOGO PLGBC! – sprawdź, zainspiruj się, dołącz!

Rynek zielonego budownictwa w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC podjęło decyzję o odwzorowaniu tych przemian w swojej identyfikacji wizualnej. PLGBC stworzyło nowe logo, które będzie teraz identyfikowało działania Stowarzyszenia.

Nasze nowe logo odzwierciedla ewolucję rynku zielonego budownictwa w Polsce i na świecie. Do niedawna podkreślano głównie korzyści ekonomiczne zielonego budownictwa, przesuwając na plan dalszy korzyści dla ludzi, którzy przecież spędzają 90% swojego życia w budynkach.  A zielony budynek to wypadkowa trzech tak samo ważnych elementów: człowiek + środowisko + ekonomia. Te trzy elementy, jak puzzle, tylko razem są w stanie stworzyć jeden spójny obraz – zrównoważonego budynku, który jest komfortowy i zdrowy dla jego użytkowników, oszczędny oraz stworzony z poszanowaniem środowiska naturalnego – komentuje Alicja Kuczera, dyrektor zarządzający PLGBC.

Now logo jest odzwierciedleniem nowego dynamizmu podejmowanego przez PLGBC w ostatnim czasie. Mamy nadzieję, że pomoże ono w rozpoznawalności Stowarzyszenia jako lidera zielonego budownictwa w Polsce – dodaje Bartłomiej Kisielewski, Członek Zarządu PLGBC, Partner Horizone Studio, a jednocześnie pomysłodawca logotypu.

Budynki, w których spędzamy zdecydowaną większość naszego życia, w zasadniczy sposób warunkują nasze funkcjonowanie – zdrowie, komfort i produktywność. Nierozerwalność i przenikanie się tych czynników jest gwarantem sukcesu biznesowego oraz osobistego. To do nas należy decyzja, jak będzie wyglądać nasza przyszłość oraz w jakim środowisku będziemy funkcjonować.

Chcemy zwrócić uwagę na przenikanie się architektury z tym, co społeczne we współczesnych budynkach, kreując nowoczesną i przyjazną przestrzeń – podkreśla Magdalena Kałużyńska, koordynator ds. marketingu PLGBC.Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council) tworzą kreatywne i energiczne osoby, dla których zielone budownictwo nie ma tajemnic. Chcemy pokazać Wam, jak można projektować, budować i użytkować swoje domy, biura i pozostałe budynki, by mieszkać i pracować zdrowo, zielono oraz efektywnie.

Poprzez udział w licznych koalicjach międzynarodowych, opracowywanie raportów, czy organizację konferencji i szkoleń szerzymy świadomość istoty zielonego budownictwa w Polsce. Zrzeszamy świadome firmy i instytucje oraz wybitnych ekspertów, działając odpowiedzialnie dla dobra nas wszystkich. Zielone budownictwo ma bezpośredni wpływ zarówno na kształt tkanki miejskiej, jak również zdrowie ludzi. Wierzymy, że nasze wysiłki ułatwią przekształcenie powstających w Polsce budynków w obiekty, która są nowoczesne, energooszczędna i odpowiedzialne środowiskowo.

Zamów informację o ogłoszeniach

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o ogłoszeniach, spełniających Twoje kryteria, zamów informację o ogłoszeniach na swojego maila.Newsletter Monitora

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach w serwisie zasubskrybuj nasz newsletter.

Zapisz się