Przeszukaj ogłoszenia

Baza urzędów

Przeglądaj bazę

Wypełnij formularz
i zamów wizytówkę premium
dla swojej firmy!

Przejdź do formularza

2017-02-14

Wyniki Konkursu na Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2016 r. i Najlepszą inwestycję oświetleniową 2016 r.

Konkurs na  Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2016 r. oraz Najlepszą inwestycję oświetleniową 2016 r. został rozstrzygnięty!

Wszystkie zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu inwestycje oświetleniowe reprezentowały najwyższy poziom i warte były wyróżnienia.

 

Komisja Konkursowa, po szczegółowej analizie wyników wizytacji w miastach i gminach oraz udostępnionej przez uczestników dokumentacji postanowiła przyznać:

 

1.       Tytuł NAJLEPIEJ OŚWIETLONEJ GMINY I MIASTA 2016 r. Gminie Wałbrzych za wymianę opraw oświetlenia ulicznego na terenie miasta Wałbrzycha.

 

2.       Tytuł NAJLEPSZEJ INWESTYCJI OŚWIETLENIOWEJ 2016 r. Gminie Wrocław za budowę Narodowego Forum Muzycznego i oświetlenie terenu otaczającego NFM.

 

oraz ex aequo

 

3.       Tytuł NAJLEPSZEJ INWESTYCJI OŚWIETLENIOWEJ 2016 r.  otrzymało biuro architektoniczne Projekt Plus Architekci s.c. G. Tkacz, T. Borkowski za termomodernizację budynku Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie

 

zaś

4.       NAGRODĘ SPECJALNĄ otrzymała firma DORACO Sp. z o.o. za oświetlenie świąteczne ogrodów DORACO na terenie dawnego Folwarku Saltzmana przy ulicy Opackiej 12 w Gdańsku Oliwie.

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 22 marca 2017 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej C1a Centrum Wystawienniczego EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

 

Uroczystość poprzedzi szkolenie pt.: „Analiza kosztów budowy i eksploatacji instalacji oświetlenia drogowego” na które serdecznie zapraszamy Państwa przedstawicieli (rejestracja on-line na www.lightfair.pl).

 

Pełna lista laureatów Konkursu dostępna jest na stronie internetowej Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego www.pzpp.pl oraz XXV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2017 www.lightfair.pl.

 

Zamów informację o ogłoszeniach

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o ogłoszeniach, spełniających Twoje kryteria, zamów informację o ogłoszeniach na swojego maila.Newsletter Monitora

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach w serwisie zasubskrybuj nasz newsletter.

Zapisz się