Przeszukaj ogłoszenia

Baza urzędów

Przeglądaj bazę

Wypełnij formularz
i zamów wizytówkę premium
dla swojej firmy!

Przejdź do formularza

Polecamy

Partnerzy

www.monitorurzedowy.pl

 

Przedstawiamy Państwu ogólnopolski serwis ogłoszeniowy monitorurzedowy.pl. Serwis dedykowany jest jednostkom rządowym i samorządowym, a w szczególności gminom, powiatom oraz urzędom szczebla wojewódzkiego.

Monitor Urzędowy” – jako portal wpisany do Rejestru Dzienników i Czasopism pod nr 1771 oraz zarejestrowanym w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych, oznaczonym symbolem ISSN 2391-6214 spełnia kryteria prasy w myśl art. 7 ustawy Prawa Prasowego. Tym samym zamieszczenie w serwisie informacji o wykazie nieruchomości przeznaczonych do zbycia, dzierżawy, najmu, ogłoszenia o przetargu, oddania w dzierżawę, najem w Dzienniku internetowym spełnia wymogi wynikające z przepisów art. 35 ust. 1 oraz art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2010 r. Nr 102, poz. 651) oraz § 6 ust. 4 i 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na nabycie nieruchomości ( Dz.U. Nr 207, poz. 2108 ).

Wynika to z faktu, iż serwis internetowy spełnia wymogi  prasy ogólnokrajowej oraz prasy o zasięgu obejmującym co najmniej dany powiat oraz spełnienia wymóg określony w prawie prasowym pod względem tytułu stałego, częstotliwości ukazywania się i posiadania nr wydania.

Serwis monitorurzedowy.pl zbudowany został z myślą o użytkownikach poszukujących pełnej informacji o polskich urzędach. Zainteresowani tą tematyką znajdą tu informacje teleadresowe, mapy lokalizacyjne, linki do stron internetowych poszczególnych jednostek, a także ogłoszenia i bieżące informacje. Szczególnie dużo miejsca poświęca serwis wiadomościom kulturalnym, promocyjnym, ogłoszeniom o przetargach i nieruchomościach przeznaczonych do sprzedaży.

W ramach serwisu monitorurzedowy.pl stworzyliśmy największą w Polsce bazę informacyjną o urzędach państwowych i samorządowych. Chcemy, aby każdy użytkownik miał łatwy i prosty dostęp, za pośrednictwem serwisu, zarówno do stron internetowych urzędów jak i bazy ogłoszeniowej.

Samorządy, w swej ponad dwudziestoletniej tradycji, mają do przekazania swoim mieszkańcom, turystom, gościom i współpracownikom ogromny bagaż doświadczeń. Mają też czym się pochwalić, zwłaszcza inwestycjami, które zasadniczo zmieniły obraz i krajobraz gmin, powiatów i województw.

Co znajdziemy w serwisie:

Wyszukiwarki – w serwisie MonitorUrzedowy.pl mają Państwo do dyspozycji następujące wyszukiwarki:

1/ Wyszukiwarka - Przeszukaj ogłoszenia pozwala na odszukanie właściwego ogłoszenia z uwzględnieniem jego lokalizacji, źródła oraz kategorii:

- nieruchomości,
- ruchomości,
- zamówienia publiczne,
- pozostałe.

Dodatkowo w kategorii nieruchomości wprowadziliśmy wyszukiwanie zaawansowane według rodzaju i ceny nieruchomości. Wyszukiwarka, po zaznaczeniu odpowiednich kryteriów, pokaże Państwu precyzyjnie poszukiwane ogłoszenie.

2/ Wyszukiwarka - Przeglądaj bazę - urzędów - pozwala na odszukanie właściwego urzędu z uwzględnieniem podziału terytorialnego Polski na województwa, powiaty, gminy i miasta. Wyszukiwarka w bardzo prosty sposób umożliwi Państwu odnalezienie właściwego urzędu. Do wyboru mają Państwo także kompletną bazę Notariuszy oraz Komorników ze wszystkich miast polskich. 

3/ Wizytówki - to kompletna informacja o urzędach, notariuszach i komorikach. Zakup wizytówki pozwala na pełną prezentację urzędu i kancelarii notarialnej/komorniczej. Zawiera szczegółowe dane teleadresowe, oferty, ogłoszenia i galerie ze zdjęciami.

Newsletter Monitora – to narzędzie oddane do Państwa dyspozycji, w celu kontaktu administratora serwisu z użytkownikiem. Poprzez dodanie swojego adresu mailowego, będą Państwo otrzymywać za pośrednictwem poczty elektronicznej informacje o nowościach wprowadzanych w serwisie MonitorUrzędowy.pl

Polecamy – to część serwisu poświęcona przydatnym i ciekawym portalom internetowym. Poprzez kliknięcie dowolnej ikony, można w bardzo szybki sposób przenieść się na wybrany portal. Aktualnie w tej kategorii mają Państwo do dyspozycji:

- link do serwisu geoportal, gdzie znaleźć można m.in. mapy satelitarne z naniesioną siatką działek ewidencyjnych (geodezyjnym podziałem)

- link do elektronicznych ksiąg wieczystych - księgi wieczyste z całego kraju dostępne on-line,

- link do strony Krajowej Rady Notarialnej, gdzie znaleźć można m.in. bieżące informacje na temat Notariatu Polskiego oraz listę notariuszy z całego kraju,

- link do strony Krajowej Rady Komorniczej, gdzie znaleźć można m.in. bieżące informacje i nowości w przepisach, spis i adresy kancelarii komorniczych z całego kraju,

Partnerzy – to część serwisu zarezerwowana dla partnerów serwisu MonitorUrzedowy.pl Poprzez kliknięcie logotypu, użytkownik przeniesie się na stronę internetową wybranego partnera serwisu.

Referencje – opinie na temat naszej firmy wystawione przez klientów.

Zamów informacje o ogłoszeniach – codzienna subskrypcja z informacjami o przetargach i zamówieniach publicznych.

Zamieszczanie ogłoszeń – podstrona serwisu zawierająca informacje o sposobie zamieszczania ogłoszeń w Monitorze.

Rzetelna Firma - partnerem wydawcy serwisu jest Krajowy Rejestr Długów realizujący program Rzetelna Firma. Program Rzetelna Firma obejmuje podmioty gospodarcze, które mogą wykazać się rzetelnością finansową oraz budzą zaufanie inwestorów i partnerów gospodarczych. 

Serwis "monitorurzedowy.pl" wpisany jest do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Gdańsku pod numerem 1771. Dziennik "monitorurzedowy.pl" ukazuje się codziennie, przez siedem dni w tygodniu. 

 

Sprawdź naszą wiarygodność - kliknij na ikonę Rzetelna Firma.

Zobacz także naszą najnowszą prezentację serwisu: http://prezi.com/

 

Zapraszamy do korzystania z serwisu monitorurzedowy.pl   

Zespół Monitora

Zamów informację o ogłoszeniach

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o ogłoszeniach, spełniających Twoje kryteria, zamów informację o ogłoszeniach na swojego maila.Newsletter Monitora

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach w serwisie zasubskrybuj nasz newsletter.

Zapisz się