Przeszukaj ogłoszenia

Baza urzędów

Przeglądaj bazę

Wypełnij formularz
i zamów wizytówkę premium
dla swojej firmy!

Przejdź do formularza

Polecamy

Partnerzy

Lista ogłoszeń

2017-03-27

Nieograniczony przetarg pisemny

Tauron Dystrybucja S.A.

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy ogłasza nieograniczony przetarg pisemny na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości wraz z prawem własności budynków, lokalu użytkowego i budowli po byłym Posterunku Energetycznym, położonej w miejscowości Ścinawa przy ul. Królowej Jadwigi. Więcej »

2017-03-27

Zaproszenie do składania ofert

ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o.

ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (42-207), ul. Kucelińska 22 (dalej Spółka) zaprasza do składania ofert zakupu prawa użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiąc działki określone w tabeli poniżej wraz z prawem własności znajdujących się na tych działkach hal i budynków. Nieruchomości będą zbywane bez obciążeń hipotecznych, które aktualnie są zapisane w księgach wieczystych. Więcej »

2017-03-27

Ogłoszenie o sprzedaży w przetargu nieograniczonym

Tauron Dystrybucja S.A.

TAURON Dystrybucja S.A. z siedzibą w Krakowie, ZAPRASZA do przetargu na sprzedaż prawa własności nieruchomości po byłym Pogotowiu Energetycznym, położonej w Rudnej, przy Placu Kościelnym 8, powiat lubiński, składającej się z działek gruntu o numerach geodezyjnych 427/1 o powierzchni 310m2 i 427/4 o powierzchni 148m2, obręb 0021, Rudna zabudowanych budynkiem i budowlami Więcej »

2017-03-26

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH

Polska Akademia Nauk

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH Kanclerz Polskiej Akademii Nauk informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1, na stronie internetowej Akademii www.pan.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o organizowanych szóstych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego do nieruchomości położonych w: Michrówek, gmina Pniewy Więcej »

2017-03-25

Lokal użytkowy w centrum Dębnicy Kaszubskiej

Urząd Gminy Dębnica Kaszubska

Przedmiotem sprzedaż jest lokal użytkowy usytuowany w centrum Dębnicy Kaszubskie przy ul. Zjednoczenia. Cena: 110 000 zł Więcej »

2017-03-24

Zarządzenie Nr 58/VII/2017

Urząd Miasta Zgierz

Zarządzenie Nr 58/VII/2017 Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 23 marca 2017 roku w sprawie: ogłoszenia wykazu obejmującego przeznaczony do wydzierżawienia fragment działki gruntu położonej w Zgierzu przy ulicy Musierowicza 1-3, przeznaczony dla potrzeb zadaszenia stanowiącego integralną cześć budynku handlowego. Więcej »

2017-03-24

Zarządzenie Nr 57/VII/2017

Urząd Miasta Zgierz

Zarządzenie Nr 57/VII/2017 Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 23.03.2017 roku w sprawie: ogłoszenia wykazu obejmującego przeznaczone do wydzierżawienia działki gruntu położone w Zgierzu przy ulicy Władysława Reymonta, Więcej »

2017-03-24

USTNY KONKURS NIEOGRANICZONY

Urząd Miasta Otwock

PREZYDENT MIASTA OTWOCKA OGŁASZA USTNY KONKURS NIEOGRANICZONY NA WYNAJEM BOKSU MOTOCYKLOWEGO STANOWIĄCEGO WŁASNOŚĆ GMINY OTWOCK Więcej »

2017-03-24

IV przetarg ustny nieograniczony

Urząd Gminy Uście Gorlickie

WÓJT GMINY UŚCIE GORLICKIE ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Brunary Więcej »

2017-03-24

V przetarg ustny nieograniczony

Urząd Gminy Uście Gorlickie

WÓJT GMINY UŚCIE GORLICKIE ogłasza V przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Zdynia Więcej »

2017-03-24

I przetarg ustny nieograniczony

Urząd Gminy Uście Gorlickie

WÓJT GMINY UŚCIE GORLICKIE ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Wysowa - Zdrój Więcej »

2017-03-24

III przetarg ustny nieograniczony

Urząd Gminy Uście Gorlickie

WÓJT GMINY UŚCIE GORLICKIE ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w miejscowości Uście Gorlickie Więcej »

2017-03-24

Kolejny przetarg ustny nieograniczony

Urząd Gminy Uście Gorlickie

WÓJT GMINY UŚCIE GORLICKIE ogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w miejscowości Wysowa – Zdrój Więcej »

2017-03-24

Przetarg ustny nieograniczony w formie licytacji

Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o.

Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. ogłasza przetarg ustny nieograniczony w formie licytacji na ustanowienie odrębnej własności n/w lokali mieszkalnych wraz z pomieszczeniami przynależnymi i udziałem w części wspólnej nieruchomości Więcej »

2017-03-24

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY W FORMIE LICYTACJI

Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o.

ŚLĄSKO – DĄBROWSKA SPÓŁKA MIESZKANIOWA SP. Z O. O. OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY W FORMIE LICYTACJI NA USTANOWIENIE ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI N/W LOKALI MIESZKALNYCH WRAZ Z POMIESZCZENIAMI PRZYNALEŻNYMI I UDZIAŁEM W CZĘŚCI WSPÓLNEJ NIERUCHOMOŚCI Więcej »

2017-03-24

Przetarg ofertowy na sprzedaż zorganizowanych części przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trans-Energo SA w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Radomiu

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Radomiu przy ul. Wrocławskiej 9b, o łącznej powierzchni 0,7200 ha składająca się z działek: nr 179/10, nr 179/11 i nr 179/12 Więcej »

2017-03-24

OBWIESZCZENIE

Starostwo Powiatowe w Lublinie

OBWIESZCZENIE STAROSTY LUBELSKIEGO o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej Więcej »

Zamów informację o ogłoszeniach

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o ogłoszeniach, spełniających Twoje kryteria, zamów informację o ogłoszeniach na swojego maila.Newsletter Monitora

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach w serwisie zasubskrybuj nasz newsletter.

Zapisz się