Przeszukaj ogłoszenia

Baza urzędów

Przeglądaj bazę

Wypełnij formularz
i zamów wizytówkę premium
dla swojej firmy!

Przejdź do formularza

Polecamy

Partnerzy

Reklama w serwisie www.monitorurzedowy.pl

 

Serwis www.monitorurzedowy.pl to największy z portali o tematyce związanej z ogłoszeniami i promocją urzędów. Coraz większe zaufanie, jakim obdarzają nas nasi czytelnicy owocuje systematycznym wzrostem liczby unikalnych użytkowników oraz odsłon. Codziennie docieramy do ośmiu tysięcy użytkowników generujących ponad 300.000 odsłon miesięcznie. Reklamodawcom oferujemy różnorodne formy reklamy, od pojedynczego bannera po kompleksową kampanię reklamową. W sprawie zamieszczenia reklamy w portalu www.monitorurzedowy.pl prosimy o kontakt z naszym działem reklamy.

Dostępne formaty reklamy

W chwili obecnej jesteśmy w stanie zaoferować potencjalnym reklamodawcom reklamy statyczne oraz dynamiczne wykonane w różnorodnych formatach ( jpg, gif, flash ) Do Państwa dyspozycji przekazujemy reklamy o następujących wymiarach :

- baner reklamowy 750x200 (reklama TOP)

- baner reklamowy 570x700 (reklama CENTRAL)

- baner reklamowy 300x250 (reklama RIGHT)

Cennik reklam 

Koszt wyświetlania reklam w całym portalu wynosi:

- 120 zł netto + VAT za 1000 odsłon baneru o wymiarach 750x200 (reklama TOP)

- 40 zł netto + VAT za 1000 odsłon baneru o wymiarach 570x700 (reklama CENTRAL)

- 80 zł netto + VAT za 1000 odsłon baneru o wymiarach 300x250 (reklama RIGHT)

Dzięki opcji za odsłony Państwa reklamy będą rozliczane za faktyczny efekt. Istnieje możliwość zawarcia umowy na prowadzenie kampanii w oparciu o ryczałtowe opłaty miesięczne. Zryczałtowana forma rozliczenia jest najprostszą i zarazem najbardziej korzystną formą reklamy dla potencjalnych reklamodawców. Rozwiązanie to pozwala na wyświetlanie baneru reklamowego bez względu na ilość wyświetleń. Jest to o tyle istotne, że serwis z każdym miesiącem rejestruje coraz większą ilość odwiedzin. Na wszystkie usługi reklamowe wystawiamy faktury VAT, dzięki czemu mogą Państwo zaliczyć wydatki na reklamę do kosztów uzyskania przychodu.

Rozwiązanie niestandardowe  - reklamy na miarę potrzeb

Jeśli nie mogą Państwo znaleźć interesującego rozwiązania reklamowego lub mają Państwo jakiekolwiek pytania – prosimy o kontakt  oraz przedstawienie Państwa propozycji i punktu widzenia. Współpracujemy z szeregiem firm branży SEO, dzięki czemu możemy zaoferować reklamy ściśle dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających reklamodawców. Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Koszt przygotowania reklamy to wydatek jedynie 200-400 zł netto.

Kontakt

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o przesłanie e-maila lub o kontakt telefoniczny w godzinach od 8.00 do 16.00 w ciągu tygodnia pracy.

Osoba odpowiedzialna:

Joanna Żondłowska Smentek – Manager

  • tel. +48 508 897 432
  • tel. +48 504 968 281

Daniel Kwiatkowski – Doradca Klienta

  • tel. +48 504 303 822

Elżbieta Faltynowicz - Doradca Klienta 

  • tel. +48 506 312 217 

Jakub Porządny - Doradca Klienta 

  • tel. +48 508 897 998

Kontakt z biurem w sprawie reklamy:

Regulamin świadczenia usług reklamowych

Zamów informację o ogłoszeniach

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o ogłoszeniach, spełniających Twoje kryteria, zamów informację o ogłoszeniach na swojego maila.Newsletter Monitora

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach w serwisie zasubskrybuj nasz newsletter.

Zapisz się