Przeszukaj ogłoszenia

Baza urzędów

Przeglądaj bazę

Wypełnij formularz
i zamów wizytówkę premium
dla swojej firmy!

Przejdź do formularza

Polecamy

Partnerzy

Lista ogłoszeń

2016-10-25

Przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości

Zakład Pogrzebowy A. AARONN W. Kowalczyk w upadłości likwidacyjnej

Syndyk masy upadłości Waldemara Kowalczyka z siedzibą w Radomiu ogłasza z wolnej ręki przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości Więcej »

2016-10-25

Sprzedaż nieruchomości

Joanna Lemańska w upadłości

Syndyk masy upadłości w postepowaniu upadłościowym prowadzonym wobec Joanny Lemańskiej jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sygn. akt V GUp 13/16 of - Sprzeda w trybie konkursu ofert prawo własności lokalu mieszkalnego położonego w Namysłowie przy ul. B. Chrobrego 5/8 o pow. użytkowej 46,70m2 Więcej »

2016-10-25

Pisemny konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach Ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości usytuowanej w Katowicach przy ul. Studenckiej 19. Więcej »

2016-10-25

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Starostwo Powiatowe w Zwoleniu

Starosta Zwoleński ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości z zasobu Skarbu Państwa. Więcej »

2016-10-25

Pierwszy ustny przetarg nieograniczony

Urząd Miasta Supraśl

Burmistrz Supraśla ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż drewna opałowego stanowiącego własność Gminy Supraśl Więcej »

2016-10-25

Informacja

Urząd Miasta i Gminy Mieroszów

Burmistrz Mieroszowa informuje, że dnia 25 października 2016 roku, na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Mieroszowie Plac Niepodległości 1 – II piętro, obok pokoju nr 8 wywieszono wykaz nieruchomości Więcej »

2016-10-25

PIĄTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Urząd Miasta Karczew

BURMISTRZ KARCZEWA OGŁASZA PIĄTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonych w Karczewie przy ul. Gen. Józefa Hallera Więcej »

2016-10-25

ÓSMY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Urząd Miasta Karczew

BURMISTRZ KARCZEWA OGŁASZA ÓSMY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonej w Karczewie Więcej »

2016-10-25

ÓSMY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Urząd Miasta Karczew

BURMISTRZ KARCZEWA OGŁASZA ÓSMY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonej w Karczewie Więcej »

2016-10-25

CZWARTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Urząd Miasta Karczew

BURMISTRZ KARCZEWA OGŁASZA CZWARTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości, składającej się z dwóch działek nr 603 z obrębu 9 oraz nr 518 z obrębu 10, położonej w Karczewie przy ul. Sosnowej Więcej »

2016-10-25

ÓSMY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Urząd Miasta Karczew

BURMISTRZ KARCZEWA OGŁASZA ÓSMY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonych w Karczewie przy ul. Jana Kochanowskiego Więcej »

2016-10-25

DRUGI PRZETARG USTNY OGRANICZONY

Urząd Miasta Karczew

BURMISTRZ KARCZEWA OGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY OGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonej w mieście Karczew, stanowiącej własność Gminy Karczew Więcej »

2016-10-25

PIĄTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

Urząd Miasta Karczew

BURMISTRZ KARCZEWA OGŁASZA PIĄTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonych w Karczewie przy ul. Czesława Miłosza, Zbigniewa Herberta, Więcej »

2016-10-25

Informacja o wywieszeniu wykazu

Urząd Gminy Porąbka

WÓJT GMINY PORĄBKA podaje do publicznej wiadomości, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Porąbka przy ul. Krakowskiej 3 został wywieszony na okres 21 dni tj. od dnia 25 października 2016 roku do 15 listopada br włącznie wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy Więcej »

2016-10-25

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę

Urząd Gminy Krokowa

WÓJT GMINY K R O K O W A podaje do publicznej wiadomości, że od dnia 25 października 2016 r. na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Krokowa i Sołectwa Dębki oraz na stronie internetowej Urzędu: www.bip.krokowa.pl i www.krokowa.pl (przetargi) a także w prasie poprzez serwis internetowy wpisany do rejestru dzienników i czasopism www.monitorurzedowy.pl został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę Więcej »

2016-10-22

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O TRZECIM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Polska Akademia Nauk

Kanclerz Polskiej Akademii Nauk informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1, na stronie internetowej Akademii www.pan.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o organizowanym trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 1449/151, o pow. 0,0622 ha, położonej w obrębie 0001 Jabłonna, gmina Jabłonna, powiat legionowski, województwo mazowieckie Więcej »

2016-10-22

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O TRZECIM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Polska Akademia Nauk

Kanclerz Polskiej Akademii Nauk informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1, na stronie internetowej Akademii www.pan.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o organizowanym trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 1449/150, o pow. 0,0608 ha, położonej w obrębie 0001 Jabłonna, gmina Jabłonna, powiat legionowski, województwo mazowieckie Więcej »

Zamów informację o ogłoszeniach

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o ogłoszeniach, spełniających Twoje kryteria, zamów informację o ogłoszeniach na swojego maila.Newsletter Monitora

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach w serwisie zasubskrybuj nasz newsletter.

Zapisz się